MLF12BTE33K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF12BTE33K2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLF12BTE33K2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 33.2KOHM 0.1% 1/2W MELF 0207
lomakkeissa: MLF12BTE33K2.pdf
  • Viesti
MLF12BTE33K2: n tekniset tiedot
Osa numero MLF12BTE33K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 33.2KOHM 0.1% 1/2W MELF 0207 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 191218 pcs Tietolomake MLF12BTE33K2.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package 0207 Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MLF paneeli tila 33.2 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 33.2 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Sävellys Thin Film