MLF12DTE165K
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
MLF12DTE165K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLF12DTE165K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 165K OHM 0.5% 1/2W 0207
lomakkeissa: MLF12DTE165K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
MLF12DTE165K: n tekniset tiedot
Osa numero MLF12DTE165K Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 165K OHM 0.5% 1/2W 0207 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1112787 pcs Tietolomake MLF12DTE165K.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.5W, 1/2W
Jännite - Breakdown 0207 Paksuus (Max) ±25ppm/°C
Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Sarja MLF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio MELF, 0207
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MLF12DTE165K Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 165k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.5%
Kuvaus RES SMD 165K OHM 0.5% 1/2W 0207 Päällystys, Kotelomalli Thin Film