MLF14FTE20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTE20K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLF14FTE20K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 20K OHM 1% 1/4W MELF 0204
lomakkeissa: MLF14FTE20K0.pdf
  • Viesti
MLF14FTE20K0: n tekniset tiedot
Osa numero MLF14FTE20K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 20K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2385685 pcs Tietolomake MLF14FTE20K0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package 0204 Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sarja MLF paneeli tila 20 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0204 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Sävellys Thin Film