MLF14FTE5K62
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTE5K62 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLF14FTE5K62
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 5.62K OHM 1% 1/4W MELF 0204
lomakkeissa: MLF14FTE5K62.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
MLF14FTE5K62: n tekniset tiedot
Osa numero MLF14FTE5K62 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.62K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2405980 pcs Tietolomake MLF14FTE5K62.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package 0204 Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sarja MLF paneeli tila 5.62 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0204 Muut nimet MLF14FTE5K62-ND
MLF14FTE5K62TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5.62 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film