MLFM1JTC470R
Tuote-esittely
Osa numero: MLFM1JTC470R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 470 OHM 5% 1W MELF 0207
lomakkeissa: MLFM1JTC470R.pdf
  • Viesti
MLFM1JTC470R: n tekniset tiedot
Osa numero MLFM1JTC470R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 470 OHM 5% 1W MELF 0207 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1171755 pcs Tietolomake MLFM1JTC470R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0207 Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MLFM paneeli tila 470 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 470 Ohms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Sävellys Thin Film