MLFM1JTC5K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLFM1JTC5K10
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 5.1K OHM 5% 1W MELF 0207
lomakkeissa: MLFM1JTC5K10.pdf
  • Viesti
MLFM1JTC5K10: n tekniset tiedot
Osa numero MLFM1JTC5K10 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.1K OHM 5% 1W MELF 0207 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1220175 pcs Tietolomake MLFM1JTC5K10.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0207 Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MLFM paneeli tila 5.1 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.1 kOhms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Sävellys Thin Film