MPR3JB30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MPR3JB30L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPR3JB30L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.03 OHM 3W 5% RADIAL
lomakkeissa: 1.MPR3JB30L0.pdf2.MPR3JB30L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
MPR3JB30L0: n tekniset tiedot
Osa numero MPR3JB30L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.03 OHM 3W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 286891 pcs Tietolomake 1.MPR3JB30L0.pdf2.MPR3JB30L0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.551" L x 0.197" W (14.00mm x 5.00mm)
Sarja MPR paneeli tila 30 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet MPR 3 0.03 5% B