MPR3JBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MPR3JBR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPR3JBR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 3W 5% RADIAL
lomakkeissa: 1.MPR3JBR100.pdf2.MPR3JBR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
MPR3JBR100: n tekniset tiedot
Osa numero MPR3JBR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 3W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 282708 pcs Tietolomake 1.MPR3JBR100.pdf2.MPR3JBR100.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.551" L x 0.197" W (14.00mm x 5.00mm)
Sarja MPR paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet MPR 3 0.1 5% B