MR3JT80L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3JT80L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MR3JT80L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.08 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.MR3JT80L0.pdf2.MR3JT80L0.pdf
  • Viesti
MR3JT80L0: n tekniset tiedot
Osa numero MR3JT80L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.08 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 215792 pcs Tietolomake 1.MR3JT80L0.pdf2.MR3JT80L0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Sarja MR paneeli tila 80 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MR 3 0.08 5% R