MR3JTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3JTR200 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MR3JTR200
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.2 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.MR3JTR200.pdf2.MR3JTR200.pdf
  • Viesti
MR3JTR200: n tekniset tiedot
Osa numero MR3JTR200 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.2 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 218964 pcs Tietolomake 1.MR3JTR200.pdf2.MR3JTR200.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Sarja MR paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MR 3 0.2 5% R
MR30.25%R
MR30.25%R-ND
MR30.2JR
MR30.2JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 200 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil