MR5FBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR5FBR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MR5FBR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.MR5FBR100.pdf2.MR5FBR100.pdf
  • Viesti
MR5FBR100: n tekniset tiedot
Osa numero MR5FBR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 75060 pcs Tietolomake 1.MR5FBR100.pdf2.MR5FBR100.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Sarja MR paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MR50.11%B
MR50.11%B-ND
MR50.1FB
MR50.1FB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil