MR5FT25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR5FT25L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MR5FT25L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.025 OHM 5W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.MR5FT25L0.pdf2.MR5FT25L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
MR5FT25L0: n tekniset tiedot
Osa numero MR5FT25L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.025 OHM 5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 129043 pcs Tietolomake 1.MR5FT25L0.pdf2.MR5FT25L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Sarja MR paneeli tila 25 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MR 5 0.025 1% R