MR5JMR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR5JMR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MR5JMR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 5W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.MR5JMR100.pdf2.MR5JMR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
MR5JMR100: n tekniset tiedot
Osa numero MR5JMR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 94429 pcs Tietolomake 1.MR5JMR100.pdf2.MR5JMR100.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Sarja MR paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MR 5 0.1 5% B
MR50.15%B
MR50.15%B-ND
MR50.1JB
MR50.1JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil