NWW10JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
NWW10JB10R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NWW10JB10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10 OHM 10W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.NWW10JB10R0.pdf2.NWW10JB10R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
NWW10JB10R0: n tekniset tiedot
Osa numero NWW10JB10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10 OHM 10W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54767 pcs Tietolomake 1.NWW10JB10R0.pdf2.NWW10JB10R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Sarja WW paneeli tila 10 Ohms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet NWW 10 10 5% B