NWW2FBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
NWW2FBR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NWW2FBR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 1.5W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.NWW2FBR100.pdf2.NWW2FBR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
NWW2FBR100: n tekniset tiedot
Osa numero NWW2FBR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 1.5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 156410 pcs Tietolomake 1.NWW2FBR100.pdf2.NWW2FBR100.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Sarja WW paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 2.5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet NWW 2 0.1 1% B