NWW5JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
NWW5JB10R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NWW5JB10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10 OHM 5W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.NWW5JB10R0.pdf2.NWW5JB10R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
NWW5JB10R0: n tekniset tiedot
Osa numero NWW5JB10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10 OHM 5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 181911 pcs Tietolomake 1.NWW5JB10R0.pdf2.NWW5JB10R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Sarja WW paneeli tila 10 Ohms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet NWW 5 10 5% B