NWW5JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
NWW5JT100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NWW5JT100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 5W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.NWW5JT100R.pdf2.NWW5JT100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
NWW5JT100R: n tekniset tiedot
Osa numero NWW5JT100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 93001 pcs Tietolomake 1.NWW5JT100R.pdf2.NWW5JT100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Sarja WW paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet NWW 5 100 5% B