PCF14JT2K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT2K70 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCF14JT2K70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.7K OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.PCF14JT2K70.pdf2.PCF14JT2K70.pdf
  • Viesti
PCF14JT2K70: n tekniset tiedot
Osa numero PCF14JT2K70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.7K OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7638971 pcs Tietolomake 1.PCF14JT2K70.pdf2.PCF14JT2K70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Panasert Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja CF paneeli tila 2.7 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial, Radial Bend Muut nimet PCF 1/4 2.7K 5% P