PCF14JT56R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
PCF14JT56R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCF14JT56R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 56 OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.PCF14JT56R0.pdf2.PCF14JT56R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
PCF14JT56R0: n tekniset tiedot
Osa numero PCF14JT56R0 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 56 OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5955147 pcs Tietolomake 1.PCF14JT56R0.pdf2.PCF14JT56R0.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) 0/ -400ppm/°C
Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Sarja CF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio Axial
Muut nimet PCF 1/4 56 5% P