PCF14JT5M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT5M10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCF14JT5M10
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 5.1M OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.PCF14JT5M10.pdf2.PCF14JT5M10.pdf
  • Viesti
PCF14JT5M10: n tekniset tiedot
Osa numero PCF14JT5M10 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.1M OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6846765 pcs Tietolomake 1.PCF14JT5M10.pdf2.PCF14JT5M10.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -1500ppm/°C
Toimittaja Device Package Panasert Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja CF paneeli tila 5.1 MOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial, Radial Bend Muut nimet PCF 1/4 5.1M 5% P