PRSF1JA13K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRSF1JA13K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PRSF1JA13K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 13K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.PRSF1JA13K0.pdf2.PRSF1JA13K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
PRSF1JA13K0: n tekniset tiedot
Osa numero PRSF1JA13K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 13K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1099175 pcs Tietolomake 1.PRSF1JA13K0.pdf2.PRSF1JA13K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 13 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 13 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PRS2436D7336
PRS2436D7336
valmistajat: Panduit
Kuvaus: 24X36 DANGER HIGH VOLTAGE
Varastossa: 1886 pcs
ladata:
RFQ
PRSF1JA15R0
PRSF1JA15R0
valmistajat: Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus: RES 15 OHM 1W 5% AXIAL