PRSF1JA15R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRSF1JA15R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PRSF1JA15R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 15 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.PRSF1JA15R0.pdf2.PRSF1JA15R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
PRSF1JA15R0: n tekniset tiedot
Osa numero PRSF1JA15R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 15 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1166112 pcs Tietolomake 1.PRSF1JA15R0.pdf2.PRSF1JA15R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 15 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film