PV150K4032T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PV150K4032T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PV150K4032T
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 240V 1.2KA 4032
lomakkeissa: PV150K4032T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
PV150K4032T: n tekniset tiedot
Osa numero PV150K4032T Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus VARISTOR 240V 1.2KA 4032 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76298 pcs Tietolomake PV150K4032T.pdf
Varistorijännite (Typ) 240V Varistorin jännite (min) 216V
Varistorin jännite (maksimi) 264V Sarja PV
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Muut nimet PV150K4032TCT Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount, MLCV
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 200V
Suurin AC volttia 150V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 18.5J Yksityiskohtainen kuvaus 240V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
Nykyinen - Surge 1.2kA Kapasitanssi @ Taajuus 280pF @ 1kHz
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PV1430 BK001
PV1430 BK001
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 1000'
Varastossa: 223 pcs
ladata: PV1430 BK001.pdf
RFQ
PV1430 BK002
PV1430 BK002
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 500'
Varastossa: 398 pcs
ladata: PV1430 BK002.pdf
RFQ
PV150K3225T
PV150K3225T
valmistajat: Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus: VARISTOR 240V 400A 3225