PV150USB
Tripp LiteTripp Lite
PV150USB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PV150USB
Valmistaja / merkki: Tripp Lite
Tuotteen Kuvaus INVERTER 12VDC 150W 1OUT
lomakkeissa: PV150USB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
PV150USB: n tekniset tiedot
Osa numero PV150USB Valmistaja Tripp Lite
Kuvaus INVERTER 12VDC 150W 1OUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 1982 pcs Tietolomake PV150USB.pdf
Voltage - lähtö 120VAC Jännite - Input 12VDC
Tyyppi Inverter Koko 5.82" L x 2.48" W x 4.25" H (147.8mm x 63.0mm x 108.0mm)
Sarja PowerVerter® kauko Capability No
Virta - Output Surge 300W Virta - Output Jatkuva 150W