RACF164DJT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DJT82K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACF164DJT82K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206
lomakkeissa: 1.RACF164DJT82K0.pdf2.RACF164DJT82K0.pdf
  • Viesti
RACF164DJT82K0: n tekniset tiedot
Osa numero RACF164DJT82K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11333048 pcs Tietolomake 1.RACF164DJT82K0.pdf2.RACF164DJT82K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RACF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 82k
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Muut nimet RAC 164D 82K 5% R