RACF164DJT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DJT910R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RACF164DJT910R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 910 OHM 1206
lomakkeissa: 1.RACF164DJT910R.pdf2.RACF164DJT910R.pdf
  • Viesti
RACF164DJT910R: n tekniset tiedot
Osa numero RACF164DJT910R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 910 OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10207914 pcs Tietolomake 1.RACF164DJT910R.pdf2.RACF164DJT910R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RACF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 910
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Vastukset 4 Lukumäärä Pins 8
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.75mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 910 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated