RAVF102DJT2K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF102DJT2K70 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF102DJT2K70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 2 RES 2.7K OHM 0404
lomakkeissa: 1.RAVF102DJT2K70.pdf2.RAVF102DJT2K70.pdf
  • Viesti
RAVF102DJT2K70: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF102DJT2K70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 2.7K OHM 0404 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12819725 pcs Tietolomake 1.RAVF102DJT2K70.pdf2.RAVF102DJT2K70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 2.7k
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0404 (1010 Metric), Convex Muut nimet RAV 102D 2.7K 5% R