RAVF102DJT30R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF102DJT30R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF102DJT30R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 2 RES 30 OHM 0404
lomakkeissa: 1.RAVF102DJT30R0.pdf2.RAVF102DJT30R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
30000 pcs
  • Viesti
RAVF102DJT30R0: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF102DJT30R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 30 OHM 0404 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11663861 pcs Tietolomake 1.RAVF102DJT30R0.pdf2.RAVF102DJT30R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 30
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0404 (1010 Metric), Convex Muut nimet RAVF102DJT30R0-ND
RAVF102DJT30R0TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Vastukset 2
Lukumäärä Pins 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Yksityiskohtainen kuvaus 30 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex