RAVF164DJT2M40
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RAVF164DJT2M40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF164DJT2M40
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 2.4M OHM 1206
lomakkeissa: 1.RAVF164DJT2M40.pdf2.RAVF164DJT2M40.pdf
  • Viesti
RAVF164DJT2M40: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF164DJT2M40 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 2.4M OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17224912 pcs Tietolomake 1.RAVF164DJT2M40.pdf2.RAVF164DJT2M40.pdf
Jännite - Breakdown - Paksuus (Max) ±200ppm/°C
lämpötila kerroin Isolated Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RAVF RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Ripple Current - matala taajuus Automotive AEC-Q200 Virta Per Element 4
Polarisaatio 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Lähtöteho 62.5mW
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero RAVF164DJT2M40
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) Laajennettu kuvaus 2.4M Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Kuvaus RES ARRAY 4 RES 2.4M OHM 1206