RAVF164DJT2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT2R70 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF164DJT2R70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 2.7 OHM 1206
lomakkeissa: 1.RAVF164DJT2R70.pdf2.RAVF164DJT2R70.pdf
  • Viesti
RAVF164DJT2R70: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF164DJT2R70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 2.7 OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17991228 pcs Tietolomake 1.RAVF164DJT2R70.pdf2.RAVF164DJT2R70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 2.7
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Vastukset 4 Lukumäärä Pins 8
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated