RAVF328NJT47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF328NJT47K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF328NJT47K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1206
lomakkeissa: 1.RAVF328NJT47K0.pdf2.RAVF328NJT47K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RAVF328NJT47K0: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF328NJT47K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3069033 pcs Tietolomake 1.RAVF328NJT47K0.pdf2.RAVF328NJT47K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 47k
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Muut nimet RAV 328N 47K 5% R