RAVF328RJT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF328RJT100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RAVF328RJT100K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 8 RES 100K OHM 1206
lomakkeissa: RAVF328RJT100K.pdf
  • Viesti
RAVF328RJT100K: n tekniset tiedot
Osa numero RAVF328RJT100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 100K OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2725833 pcs Tietolomake RAVF328RJT100K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RAVF Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 100k
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 8 Lukumäärä Pins 10
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 100k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Circuit Type Bussed