RC14KT1K80
Tuote-esittely
Osa numero: RC14KT1K80
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.8K OHM 1/4W 10% AXIAL
lomakkeissa: 1.RC14KT1K80.pdf2.RC14KT1K80.pdf
  • Viesti
RC14KT1K80: n tekniset tiedot
Osa numero RC14KT1K80 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.8K OHM 1/4W 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1037103 pcs Tietolomake 1.RC14KT1K80.pdf2.RC14KT1K80.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Sarja RC paneeli tila 1.8 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RC 1/4 1.8K 10% R