RC14KT1M60
Tuote-esittely
Osa numero: RC14KT1M60
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.6M OHM 10% 1/4W AXIAL
lomakkeissa: RC14KT1M60.pdf
  • Viesti
RC14KT1M60: n tekniset tiedot
Osa numero RC14KT1M60 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.6M OHM 10% 1/4W AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1160206 pcs Tietolomake RC14KT1M60.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Sarja RC paneeli tila 1.6 MOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Non-Inductive, Pulse Withstanding Yksityiskohtainen kuvaus 1.6 MOhms ±10% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition