RHC2512FT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RHC2512FT100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 1.RHC2512FT100R.pdf2.RHC2512FT100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RHC2512FT100R: n tekniset tiedot
Osa numero RHC2512FT100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 117373 pcs Tietolomake 1.RHC2512FT100R.pdf2.RHC2512FT100R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sarja RHC paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Original-Reel®