RMCF0805FT2M67
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0805FT2M67 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0805FT2M67
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 2.67M OHM 1% 1/8W 0805
lomakkeissa: 1.RMCF0805FT2M67.pdf2.RMCF0805FT2M67.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RMCF0805FT2M67: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0805FT2M67 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 2.67M OHM 1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33369416 pcs Tietolomake 1.RMCF0805FT2M67.pdf2.RMCF0805FT2M67.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.125W, 1/8W
Jännite - Breakdown 0805 Paksuus (Max) ±200ppm/°C
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja RMCF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 0805 (2012 Metric)
Muut nimet RMCF 1/10 2.67M 1% R