RMCF0805FT2M87
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT2M87 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RMCF0805FT2M87
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.87M OHM 1% 1/8W 0805
lomakkeissa: 1.RMCF0805FT2M87.pdf2.RMCF0805FT2M87.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RMCF0805FT2M87: n tekniset tiedot
Osa numero RMCF0805FT2M87 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.87M OHM 1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29658361 pcs Tietolomake 1.RMCF0805FT2M87.pdf2.RMCF0805FT2M87.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RMCF paneeli tila 2.87 MOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet RMC 1/10 2.87M 1% R