RMCS2010ZT0R00
Tuote-esittely
Osa numero: RMCS2010ZT0R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0 OHM JUMPER 3/4W 2010
lomakkeissa: RMCS2010ZT0R00.pdf
  • Viesti
RMCS2010ZT0R00: n tekniset tiedot
Osa numero RMCS2010ZT0R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0 OHM JUMPER 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2154885 pcs Tietolomake RMCS2010ZT0R00.pdf
Toleranssi Jumper lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja RMCS paneeli tila 0 Ohms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0 Ohms Jumper 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sävellys Thick Film