RMCS2512FT15K0
Tuote-esittely
Osa numero: RMCS2512FT15K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 15K OHM 1% 1W 2512
lomakkeissa: RMCS2512FT15K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
RMCS2512FT15K0: n tekniset tiedot
Osa numero RMCS2512FT15K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 15K OHM 1% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1007478 pcs Tietolomake RMCS2512FT15K0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Sarja RMCS paneeli tila 15 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sävellys Thick Film