RNF12FAD27R4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FAD27R4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF12FAD27R4
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 27.4 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF12FAD27R4.pdf2.RNF12FAD27R4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
RNF12FAD27R4: n tekniset tiedot
Osa numero RNF12FAD27R4 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 27.4 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6097576 pcs Tietolomake 1.RNF12FAD27R4.pdf2.RNF12FAD27R4.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Sarja RNF paneeli tila 27.4 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/2 T1 27.4 1% T