RNF12FAD2M21
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FAD2M21 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF12FAD2M21
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.21M OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF12FAD2M21.pdf2.RNF12FAD2M21.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
RNF12FAD2M21: n tekniset tiedot
Osa numero RNF12FAD2M21 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.21M OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3801174 pcs Tietolomake 1.RNF12FAD2M21.pdf2.RNF12FAD2M21.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Sarja RNF paneeli tila 2.21 MOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.21 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film