RNF14CTE7K87
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14CTE7K87
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 7.87K OHM 1/4W .25% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14CTE7K87.pdf2.RNF14CTE7K87.pdf
  • Viesti
RNF14CTE7K87: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14CTE7K87 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 7.87K OHM 1/4W .25% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 622471 pcs Tietolomake 1.RNF14CTE7K87.pdf2.RNF14CTE7K87.pdf
Toleranssi ±0.25% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 7.87 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T9 7.87K 0.25% R