RNF14DAC9K76
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14DAC9K76
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 9.76K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14DAC9K76.pdf2.RNF14DAC9K76.pdf
  • Viesti
RNF14DAC9K76: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14DAC9K76 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 9.76K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3132867 pcs Tietolomake 1.RNF14DAC9K76.pdf2.RNF14DAC9K76.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 9.76 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 9.76 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film