RNF14DTC19R8
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14DTC19R8
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 19.8 OHM 1/4W .5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14DTC19R8.pdf2.RNF14DTC19R8.pdf
  • Viesti
RNF14DTC19R8: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14DTC19R8 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 19.8 OHM 1/4W .5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3432833 pcs Tietolomake 1.RNF14DTC19R8.pdf2.RNF14DTC19R8.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 19.8 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNF 1/4 T2 19.8 0.5% R
RNF 1/4 T2 19.8 0.5% R-ND