RNF14DTC1K30
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14DTC1K30
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.3K OHM 1/4W .5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14DTC1K30.pdf2.RNF14DTC1K30.pdf
  • Viesti
RNF14DTC1K30: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14DTC1K30 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.3K OHM 1/4W .5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3469133 pcs Tietolomake 1.RNF14DTC1K30.pdf2.RNF14DTC1K30.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 1.3 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T2 1.3K 0.5% R