RNF14FTE41R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTE41R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14FTE41R2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 41.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14FTE41R2.pdf2.RNF14FTE41R2.pdf
  • Viesti
RNF14FTE41R2: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14FTE41R2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 41.2 OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2468420 pcs Tietolomake 1.RNF14FTE41R2.pdf2.RNF14FTE41R2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 41.2 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 41.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film