RNF14FTE45K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTE45K3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14FTE45K3
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 45.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14FTE45K3.pdf2.RNF14FTE45K3.pdf
  • Viesti
RNF14FTE45K3: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14FTE45K3 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 45.3K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2101235 pcs Tietolomake 1.RNF14FTE45K3.pdf2.RNF14FTE45K3.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 45.3 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T9 45.3K 1% R