RNF18CTC1K47
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18CTC1K47 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18CTC1K47
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.47K OHM 1/8W .25% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18CTC1K47.pdf2.RNF18CTC1K47.pdf
  • Viesti
RNF18CTC1K47: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18CTC1K47 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.47K OHM 1/8W .25% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1351623 pcs Tietolomake 1.RNF18CTC1K47.pdf2.RNF18CTC1K47.pdf
Toleranssi ±0.25% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 1.47 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/8 T2 1.47K 0.25% R