RNF18CTC24K9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18CTC24K9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF18CTC24K9
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 24.9K OHM 1/8W .25% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF18CTC24K9.pdf2.RNF18CTC24K9.pdf
  • Viesti
RNF18CTC24K9: n tekniset tiedot
Osa numero RNF18CTC24K9 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 24.9K OHM 1/8W .25% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1457158 pcs Tietolomake 1.RNF18CTC24K9.pdf2.RNF18CTC24K9.pdf
Toleranssi ±0.25% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Sarja RNF paneeli tila 24.9 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/8 T2 24.9K 0.25% R