RNF1FTC27K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTC27K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNF1FTC27K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 27K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF1FTC27K0.pdf2.RNF1FTC27K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RNF1FTC27K0: n tekniset tiedot
Osa numero RNF1FTC27K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 27K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 955622 pcs Tietolomake 1.RNF1FTC27K0.pdf2.RNF1FTC27K0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RNF paneeli tila 27 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 27 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film